KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16463201
nr 1646 3201
Staffan Snidare
(f. 1939), Sverige
Signerad, akvarell, blommor, 19x18 cm, yttermått inklusive ram: 25x24 cm
Staffan Snidare, svensk grafiker och målare född i Stockholm 1939.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:44:36
28/9 21:09:01
30/9 18:59:49
Staffan Snidare
Läs mer om Staffan Snidare